GENÇ Yalova Üniversitesi bünyesinde YENİ kurulan Spor Bilimleri Fakültemizde 3 farklı meslek arasından birini seçme imkânınız olacaktır. Böylelikle hayallerinize bir adım daha yaklaşacak ve istediğiniz işi yeterliklerinizle yapabileceksiniz.

İlham alın ve kendi yolunuzu bulun!

Spor egzersizden daha fazlasıdır! Bize heyecan veren ve harekete geçiren spordur. Bizimle spor bilimlerinin perde arkasına bir göz atın ve tamamen farklı bir bakış açısından tanıyın! Biz Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi olarak spor bilimlerini anlamak ve bilgiyi sizlerle paylaşmak, bununla birlikte halkla buluşturmak için elimizden gelen her şeyi yapmak üzere yola çıktık.

Amacımız, “BİLİME AÇILAN KAPImızı eğitim ve öğretim ilkelerimizle, birlikte aralamaktır. Mükemmel araştırma altyapımızla meslek becerilerinizi kazanacağınız Spor Bilimleri Fakültemizde; Antrenörlük Eğitimi, Spor Yöneticiliği ve Rekreasyon bölümlerimizde Eğitim ve Öğretim başlamıştır. Siz öğrencilerimize uzman kadromuzla temel bilgileri sunarak ve bilimsel yaklaşımla yenilenerek geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz.

 

Yüksek Lisans için Yalova Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi’nde kısa süre içinde programımız açıklanacaktır.

Etiket: fakülte hakkında